Promo 2 heren kalender

SET YOUR GOALS HIGH, AND DON'T STOP TILL YOU GET THERE.

Kalender


18/09   20u30  Fit VBC Ham A - VC Tongerlo A

25/09   20u00  VC Tongerlo A – KVC Gems Diepenbeek A

02/10   20u00  Lovoc Lommel A - VC Tongerlo A                         

09/10   15u00  VC Greenyard Maaseik D - VC Tongerlo A

16/10   20u30  VC Herk-de-Stad A - VC Tongerlo A

23/10   20u00  VC Tongerlo A – Stalvoc Beverlo B

13/11   20u00  VC Tongerlo A - Vzw Schovoc Beverst A

27/11   18u00  VC Greenyard Maaseik C - VC Tongerlo A            

08/01   20u00  VC Tongerlo A – Fit VBC Ham A

15/01   20u00  VC Tongerlo A – VC Herk-de-Stad A

22/01   20u00  VC Tongerlo A - VC Greenyard Maaseik C

29/01   20u00  KVC Gems Diepenbeek A - VC Tongerlo A

12/02   20u00  VC Tongerlo A – Lovoc Lommel A

20/02   17u00  Vzw Schovoc Beverst A - VC Tongerlo A

19/03   20u00  VC Tongerlo A – VC Greenyard Maaseik D

02/04   17u00  Stalvoc Beverlo B – VC Tongerlo A


Beker:            groep F

           

Poulewedstrijden:

 

            30/10   17u30  VC Tongerlo – Stalvoc Beverlo A   

            06/11   20u00  VC Pelt A – VC Tongerlo

            19/12   15u30  VBC Geetbets B – VC Tongerlo


Promo 2 heren

kalender en rangschikking

Wil je weten op welke plaats jullie staan?

Of wat jullie tegenstanders hebben gemaakt tegen de andere ploegen in jullie reeks?

Klik dan hieronder op rangschikking.

Kalender


18/09   20u30  Fit VBC Ham A - VC Tongerlo A

25/09   20u00  VC Tongerlo A – KVC Gems Diepenbeek A

02/10   20u00  Lovoc Lommel A - VC Tongerlo A                         

09/10   15u00  VC Greenyard Maaseik D - VC Tongerlo A

16/10   20u30  VC Herk-de-Stad A - VC Tongerlo A

23/10   20u00  VC Tongerlo A – Stalvoc Beverlo B

13/11   20u00  VC Tongerlo A - Vzw Schovoc Beverst A

27/11   18u00  VC Greenyard Maaseik C - VC Tongerlo A            

08/01   20u00  VC Tongerlo A – Fit VBC Ham A

15/01   20u00  VC Tongerlo A – VC Herk-de-Stad A

22/01   20u00  VC Tongerlo A - VC Greenyard Maaseik C

29/01   20u00  KVC Gems Diepenbeek A - VC Tongerlo A

12/02   20u00  VC Tongerlo A – Lovoc Lommel A

20/02   17u00  Vzw Schovoc Beverst A - VC Tongerlo A

19/03   20u00  VC Tongerlo A – VC Greenyard Maaseik D

02/04   17u00  Stalvoc Beverlo B – VC Tongerlo A


Beker:            groep F

           

Poulewedstrijden:

 

            30/10   17u30  VC Tongerlo – Stalvoc Beverlo A   

            06/11   20u00  VC Pelt A – VC Tongerlo

            19/12   15u30  VBC Geetbets B – VC Tongerlo