CLUBACTIVITEITEN

Sat Dec 02 @19:30 -
Reuze kienavond
Sat Mar 03 @18:00 -
Restaurantdagen
Sun Mar 04 @11:30 -
Restaurantdagen
Sat May 05 @20:00 -
Clubfeest

BEKER VAN LIMBURG

Sat Sep 09 @15:00 -
Tweede provinciale dames
VC Tongerlo A - Dievoc Diepenbeek B
Sat Sep 09 @20:00 -
tweede provinciale heren
VC Tongerlo - Sparvoc Lanaken-Briegden C
Sun Sep 10 @18:00 -
Derde provinciale dames
VC Tongerlo B - Tamera Lummen

REGIOTORNOOIEN

Sun Oct 08 @10:00 -
Regio Tornooien
Regiotornooi
Sun Nov 26 @10:00 -
Regio Tornooien
Regiotornooi
Sun Jan 28 @10:00 -
Regio Tornooien
Regiotornooi
Sun Mar 11 @10:00 -
Regio Tornooien
Regiotornooi

Uitslagen afgelopen 2 weekenden

VOLGENDE THUISWEDSTRIJDEN

No events

VOLGENDE UITWEDSTRIJDEN

No events

WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

No events

ONZE BEZOEKERS

Today0
Yesterday14
Week14
Month332
All27358

Currently are 134 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions