CLUBACTIVITEITEN

Sat May 06 @20:00 -
Clubfeest

BEKER VAN LIMBURG

No events

Uitslagen afgelopen 2 weekenden

VOLGENDE THUISWEDSTRIJDEN

Sat Mar 25 @13:00 -
Preminiemen Meisjes A
VC Tongerlo A - Jaraco As
Sat Mar 25 @13:00 -
Miniemen meisjes C
VC Tongerlo C - Noliko Maaseik A
Sat Mar 25 @14:30 -
Miniemen meisjes A
VC Tongerlo A - Vocelli Ellikom
Sat Mar 25 @14:30 -
Preminiemen jongens
VC Tongerlo - Elvoc Elen
Sat Mar 25 @16:30 -
Miniemen meisjes B
VC Tongerlo B - He-voc Hechtel-Eksel
Sat Mar 25 @20:00 -
Tweede provinciale dames
VC Tongerlo A - Volh. Eisden-Maasmechelen A
Sun Mar 26 @11:30 -
Preminiemen meisjes C
VC Tongerlo C - Elvoc Elen
Mon Mar 27 @21:00 -
Recreatie dames C
VC Tongerlo C - Noliko Maaseik
Tue Mar 28 @21:00 -
Recreatie heren A
VC Tongerlo A - Hoevoc
Wed Mar 29 @18:30 -
Preminiemen meisjes C
VC Tongerlo C - Vocelli Ellikom

VOLGENDE UITWEDSTRIJDEN

Sat Mar 25 @15:30 -
Kadetten meisjes A
Roveka Stevoort B - VC Tongerlo A
Sat Mar 25 @18:00 -
Derde provinciale dames
Vocelli Ellikom - VC Tongerlo B
Sun Mar 26 @14:00 -
Preminiemen Meisjes B
Axor Bocholt A - VC Tongerlo B
Wed Mar 29 @20:00 -
Recreatie dames A
VC Heusden - VC Tongerlo A
Wed Mar 29 @20:45 -
Recreatie dames D
Livoc B - VC Tongerlo D
Thu Mar 30 @20:00 -
Recreatie dames B
Volleypelt - VC Tongerlo B
Sat Apr 01 @11:00 -
Miniemen meisjes C
Volh. Eisden-Maasmechelen A - VC Tongerlo C
Sat Apr 01 @14:00 -
Miniemen meisjes A
Kivoc Kinrooi - VC Tongerlo A
Sat Apr 01 @20:00 -
Tweede provinciale dames
Volh. Eisden-Maasmechelen A - VC Tongerlo A
Sun Apr 02 @09:30 -
Miniemen meisjes B
Avoc Achel B - VC Tongerlo B

WEDSTRIJDWIJZIGINGEN

Sun Mar 26 @11:30 -
Wedstrijd wijzigingen
Prem.meisj.C: VC Tongerlo C - Elvoc Elen
Wed Mar 29 @18:30 -
Wedstrijd wijzigingen
Prem.meisj.C: VC Tongerlo C - Vocelli Ellikom
Fri Mar 31 @19:00 -
Wedstrijd wijzigingen
Schol.jong.: VC Tongerlo - Kivoc Kinrooi
Sat Apr 01 @20:00 -
Wedstrijd wijzigingen
Tweede prov.dames: Volh. Eisden-Maasmechelen A - VC Tongerlo B
Wed Apr 05 @18:00 -
Wedstrijd wijzigingen
Prem.meisj. A: VC Tongerlo A - Mavo Dilsen-Stokkem B
Sun Apr 09 @11:30 -
Wedstrijd wijzigingen
Min. meisjes B: Lovoc Lommel A - VC Tongerlo B
Sun Apr 09 @14:00 -
Wedstrijd wijzigingen
Kad.meisj.A: VC Tongerlo A - Schovoc Beverst A
Mon Apr 10 @20:00 -
Wedstrijd wijzigingen
Recr.dam. B: Ellikom - VC Tongerlo B
Sat Apr 15 @14:00 -
Wedstrijd wijzigingen
Derde prov. dames: VC Tongerlo B - VC Overpelt B

ONZE BEZOEKERS

Today4
Yesterday10
Week74
Month444
All25433

Currently are 126 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions