Promo 1 dames kalender

SET YOUR GOALS HIGH, AND DON'T STOP TILL YOU GET THERE.

Promo 1 dames

kalender en rangschikking

Kalender


18/09   20u00  VC Tongerlo A – MVC Peer A

25/09   20u30  Kovok Kortessem A - VC Tongerlo A

03/10   18u00  Cristal Alken Jeval B - VC Tongerlo A

17/10    17u30   Jaraco As B - VC Tongerlo A                                                        23/10   18u00  VC Tongerlo A – DV Hasselt B                                                   

20/11   20u00  VC Tongerlo A – VTO Opglabbeek A

28/11   18u00   Vzw Schovoc Beverst A – VC Tongerlo A 

04/12   20u00  VC Tongerlo A – Wara Genk A

11/12    20u00   VC Tongerlo A – Tectum Achel A

08/01  19u00   Wara Genk A - VC Tongerlo A

15/01   15u30   Tectum Achel A - VC Tongerlo A   
30/01   18u00  VC Tongerlo A – Kovok Kortessem A                              

12/02   20u30   MVC Peer A - VC Tongerlo A

19/02   20u00  DV Hasselt B - VC Tongerlo A

26/02   20u00   Mavo Dilsen-Stokkem A - VC Tongerlo A

05/03  20u00  VC Tongerlo A – Jaraco As A                                             

19/03   17u00   VTO Opglabbeek A - VC Tongerlo A                                        02/04   20u00  VC Tongerlo A – Vzw Schovoc Beverst A

09/04   20u00  VC Tongerlo A – Mavo Dilsen-Stokkem A

23/04   20u00   VC Tongerlo A – Cristal Alken Jeval B


Beker:            Groep I

 

            Poulewedstrijden

 

12/09   18u30  KVC Maasmechelen A – VC Tongerlo A

30/10   20u00  VC Tongerlo A – Elvoc Elen

07/11   10u30  DV Hasselt D – VC Tongerlo A

 

18/12    20u00 VC Tongerlo A - Mavo Dilsen-Stokkem A


Wil je weten op welke plaats jullie staan?

Of wat jullie tegenstanders hebben gemaakt tegen de andere ploegen in jullie reeks?

Klik dan hieronder op rangschikking.

Kalender


18/09   20u00  VC Tongerlo A – MVC Peer A

25/09   20u30  Kovok Kortessem A - VC Tongerlo A

03/10   18u00  Cristal Alken Jeval B - VC Tongerlo A

17/10    17u30   Jaraco As B - VC Tongerlo A                                                        23/10   18u00  VC Tongerlo A – DV Hasselt B                                                   13/11   20u00   Mavo Dilsen-Stokkem A - VC Tongerlo A

20/11   20u00  VC Tongerlo A – VTO Opglabbeek A

28/11   18u00   Vzw Schovoc Beverst A – VC Tongerlo A 

04/12   20u00  VC Tongerlo A – Wara Genk A

11/12    20u00   VC Tongerlo A – Tectum Achel A

08/01  19u00   Wara Genk A - VC Tongerlo A

15/01   15u30   Tectum Achel A - VC Tongerlo A   
30/01   18u00  VC Tongerlo A – Kovok Kortessem A                              

12/02   20u30   MVC Peer A - VC Tongerlo A

19/02   20u00  DV Hasselt B - VC Tongerlo A

26/02   20u00   Mavo Dilsen-Stokkem A - VC Tongerlo A

05/03  20u00  VC Tongerlo A – Jaraco As A                                             

19/03   17u00   VTO Opglabbeek A - VC Tongerlo A                                      02/04   20u00  VC Tongerlo A – Vzw Schovoc Beverst A

09/04   20u00  VC Tongerlo A – Mavo Dilsen-Stokkem A

23/04   20u00   VC Tongerlo A – Cristal Alken Jeval B


Beker:            Groep I

 

            Poulewedstrijden

 

12/09   18u30  KVC Maasmechelen A – VC Tongerlo A

30/10   20u00  VC Tongerlo A – Elvoc Elen

07/11   10u30  DV Hasselt D – VC Tongerlo A


18/12   20u00  VC Tongerlo A - Mavo Dilsen-Stokkem A